Anakart modelimi öğrenemiyorum ?

Bilgisayarım CASPER CN-V5D5010A

aida64 gibi programlarla bile bakınca "unknown" yazıyor.

dxdiag kısmında çıkın yerde de yok

amedeus amedeus (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Senin laptop marka ve modelin belli. Ayrıca anakart bilgisine gerek yok.

    CASPER CN-V5D5010A laptop hangi RAM türünü kullanıyor ve en fazla RAM kapasitesi nedir, bunları araştırıp soruşturacaksın.

    Web'de araştırabilirsin, yetkili teknik servise -telefon ederek- sorabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Casper gibi markaları bu yüzden sevmiyorum.  Hiç bir yerde manual bulunmuyor. Bulsan bile iki sayfalık bir şey ve içinde tek bir bilgi yok.

      Bu sorunu cevabını en güzel Casper teknik servisi verecektir.  Telefon açıp anakart modelini ve maksimum kaç GB RAM desteklinoy sorabilirsin. Muhtemelen noname / çin üretimi bir anakartı var.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        İlk Önce bu programı indir : http://www.gezginler.net/indir/cpu-z.html

        Ondan sonra açtıktan sonra Mainboard kısmına tıkla. Bu şekilde öğrenebilrisin :)

        Ben yaptım görünüyor buda kanıtı :http://hizliresim.com/E3Vm9B    Asus benimki bak

        Manufacturer (Ana Kart ) Yazan yerdedir . :)

        turansmsk10 turansmsk10 (-78)
        7 yıl önce cevaplandı

        • çıkmıyor kardeşim amedeus 7 yıl önce
        • benim cevabım bu kadar kardeş olmuyosa kasanın içine bakabilirsin :) turansmsk10 7 yıl önce
        • Cevabı güncelledim bi bak bu kesin açılır turansmsk10 7 yıl önce
        • Eğer işine yaradıysa onaylaya basıp konuyu kapat lütfen :) turansmsk10 7 yıl önce