Anakart uyumluluk - Gigabyte g41m-combo benzeri anakart önerisi

Merhaba arkadaşlar benim anakartim bozuldu 1-2 tamirciye götürdüm fakat yapamadılar yenisini alacağım elimde diğer parçalar var ama hangi anakarta nasıl uyumlu bilmiyorum ramler DDR2 onu biliyorum sadece parçaların hangi anakarta uyumlu olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Parçaların fotoğraflarını atabilirim yardımcı olursanız sevinirim

ilyasuzz ilyasuzz (1)
7 yıl önce sordu

  • Bozuk olan anakartının marka ve modelini versen yeterli olur murat 7 yıl önce
  • gigabyte g41m-combo kardeşim model bu ama internette bundan bulamadım stokta yok buna uygun başka marka model onerin var midir ? ilyasuzz 7 yıl önce
  • işlemcini de yazsana murat 7 yıl önce
  • Sanırım işlemci de gigabyte ilyasuzz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Anakartın Soket 775. Yani Soket 775 uyumlu anakartlar işini görecektir

Soket 775 anakart listesi

murat murat (12492)
7 yıl önce cevaplandı

  • Kardeşim bunların uyacagina eminsin değil mı ilyasuzz 7 yıl önce