Anakart Windows Uyumluluğu

Gigabyte GA320M anakartta işletim sisteminde sadece windows 10 veya windows 7 diyor.

Başka sistem yüklenirmi ? (Araştırma)

Anakart Özellikleri : Tıkla (Resim)

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır böyle bir durum yok. Orada yazılan neye göre yazıldı bilinmez ama yanlış bir durum. Sizde haklısınız ki insanı şaşırtabiliyor.Bilgileri giren ve hazırlayanların hatası tamamen.

    Anakarta zorlarsanız Windows XP hatta Android işletim sistemini bile kurabilirsiniz.

    İşin özünde istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)