Anakarta alacağım PSU uyarmı?

Arkadaşlar ben bir power supply alacağıç , 500w ve 80+ sertifikalı markası gametech ama benim anakartım oem üretim bir anakart uyarmı çalışırmı yoksa pinler mi alakası var ya da her psunun pinleri her anakarta uyarmı

Bilgisayarla alakalı pek bir bilgim yok kusura bakmayın

Şimdiden teşekkür ederim....

vexi vexi (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PSU'lar ve Anakartlar standarttır. Sadece bazı anakartlar ekstradan 24 pin daha isteyebiliyor ancak sizin öyle bira amacınız olacağını zannetmiyorum. O yüzden anakart ve PSU farketmez. Sadece işlemci ve ekran kartını besleyebilecek kapasitede olsun yeter.

    hydra hydra (3800)