Anakartıma DDR4 RAM takılır mı?

Merhaba, ben aşağıdaki DDR4 olan RAM'i almak istiyorum fakat şu an bilgisayarda DDR3 2 GB'lik 2 Adet RAM takılı sistemimle uyumlu mu? Acaba kaldırır mı? Anakart modelim ASUS P5G41T-M LX. Ekran Kartı Nvidia GT-730

Alacağım RAM aşağıda:

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anakartın DDR4'ü desteklemiyor yani DDR3'den başka birşey takamazsın.

    Not: Ram alırken hem anakartının desteklediği DDR değerine hemde anakartının desteklediği Frekans'a uygun ram almanda fayda var.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Takamazsın, uyumsuz. DDR3 RAM alman gerekli.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • tm teşekkürler DDR3 sipariş verdim emrah662020 3 yıl önce