Anakartımda SSD Slotu var mı?

Arkadaşlar HP Pavilion notebook kullanıyorum HP 820D(version 82.31) anakart var bu anakartın SSD slotu var mı acaba internette araştırdım bulamadım teşekkürler.

berkantgn berkantgn (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptobunuzun SSD desteği var, SSD anakarta takılmıyor.

    Buraya takılıyor, 2,5" sata SSD slotuna.

    En sağdaki şey SSD. Kısacası takabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      SSD için ayrı bir slot yeri yoktur HDD ile aynı slotu kullanıyorlar fakat şöyle kullana bilirsin hdd yi çıkartcan SSD yi takcan böylece SSD yi bilgisayarın artık kullanıyor olacaktır fakat ben illa HDD ve SSD yi bilgisayarımda çalıştırmak istiyorum diyorsan internette CD bölümüne yerleştirilen bir aparat gibi bişi var o aparat'a HDD veya SSD ni takıp cd yerini çıkartıp o aparatı takıyon fakat bu bölmeye SSD takmanı önermem çünkğ bilgisayarın HDD ile başlar ve SSD den verim alamazsın fazla.

      Son olarak her bilgisayara SSD takıla bilir

      darkcrak darkcrak (5168)