Anakartta WiFi özelliği var mı?

Anakart Özelliklerinde Şöyle Yazıyor ;

WİFİ ---> Var

Buna Göre Bu Anakartı Pc'de Çalıştırınca Ağ'larımDirek Görebilir miyim ?

Yoksa Adaptör Lazımmı ??

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhalde desktop PC anakartı.. Adaptör falan takılmaz, sürücüsünü yüklersen mekanındaki ve yakın çevrendeki ağları görebilirsin.

    Sürücüsü toplu anakart sürücüleri dahilinde olabilir (Anakart chipset sürücüsü gibi) veya ayrı olarak WİFİ için sürücü..

    Satın alırken anakart ile birlikte sürücülerinide verdilerse oradan yüklersin. Aksi halde google'dan sürücüsünü arayacaksın.

    Yazılımıda (software) olmalı, onuda yüklersin.

    temmuz temmuz (12505)