Android 10 Tablete Brawl Stars yüklenmiyor, nasıl yükleyebilirim?

Merhabalar, oğluma HomeTech marka bir tablet aldım, Android sürümünde 10 yazıyor ve Google Play'de Brawl Stars oyununu arattırdığımda çıkmıyor. Apk dosyasını indiriyorum yükle diyorum uygulama yüklenmedi uyarısını veriyor ne yapmalıyım?

crespo1616 crespo1616 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.brawlstars&hl=tr&gl=US

    Buraya tıklayınca Brawl Stars'ın resmi Play Store mağaza sayfasına atması lazım, atmıyor mu?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Google playde bulmuyor google da arattırdığımda buluyor fakat bu sürüm cihazınızla uyumlu değil yazıyor eski sürümleri denedim yine olmadı nasıl android 10 sürümdür anlamadım

      crespo1616 crespo1616 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Play Store'un verilerini silip tekrar yüklemeyi dener misin, önbellek temizlemeyide dene. hydra 3 yıl önce
      • Denedim olmuyor crespo1616 3 yıl önce