Android 4.4 Kitkat

Android 4.4 Kitkat güncellemesindesonra Discovery'da bazı özellikler gitmektedir.Hata Giderme paketi gelecekmidir?

ahmetselcuk ahmetselcuk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile twitter hesabı üzerinden, hatalar üzerinde çalışıldığı fakat kullanıcıları yanıltmamak için güncelleme hakkında kesin bir tarih paylaşamadıkları belirtildi. Ayrıca Kitkat beta güncellemesini yapıp beğenmeyen kullanıcılar için yeni bir paylaşım yapacaklarını söylediler.

    utkubayat utkubayat (885)