Android 4.5G DNS değiştirme

Android telefonda 4.5G DNS nasıl değiştirilir? Android tabletlerde 4.5G DNS nasıl değiştirilir?

Android cihazlarda 4.5G bağlantı üzerinden DNS nasıl değiştirilir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefon 4.5G DNS değiştirme, Android tablet 4.5G DNS değiştirme:

    Android cep telefonlarında veya Android tabletlerde Google DNS bilgisini kullanmak için DNSet uygulamasından faydalanabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş işleminde, sadece Twitter değil diğer tüm sitelerde DNSet işe yarayacaktır.

    NOT: Android 4.4 üzeri sürümlerde bu uygulama sorun çıkartabilir.

    Android 4.5G DNS değiştirme​

    1. Google Play uygulamasını başlatın.
    2. Google Play arama bölümüne DNSet yazın.
    3. DNSet uygulamasını yükleyin.
    4. DNSet uygulamasını çalıştırın. Auto Start ı seçin ve Start a tıklayın.

    Bu aşamadan sonra Twitter dahil tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Artık 4.5G bağlantınız DNS olarak google DNS sunucularını kullanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)