Android 5.1.1 Lolipop sürümü çözüm bekliyorum .

merhabalar ;

öncelikle telefonum lenovo K5 sürümü 5.1.1 . Bu telefonda ezan vakti pro , ezan vakti , whatsap kısacası sesli bildirim veren uygulamalar çalışmıyor bunun nedeni ne olabilir . Nasil düzeltebilirim

Saygılar.

Uygulama = https://play.google.com/store/apps/details?id=rexyazilim.ismailaga.ezanvakti&hl=tr

barany barany (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birden fazla uygulamanın kurulmaması ve hata vermesi sorunun telefon kaynaklı olduğunu gösteriyor.

    • Telefonda Ayarlar-->Hakkında sistem güncellemeleri kısmına girin ve güncelleme varsa yapın.
    • Ayarlar-->Uygulamalar-->Google Play Store kısmına gelin ve Önbelleği ve verileri silerek tekrar yüklemeyi deneyin.

    Uygulamaları sanırım indirme ve yükleme aşamasını geçiyorsunuz ama çalıştırırken hata alıyorsunuz.Aldığınız hatanın bilgisini veya ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?

    ismailsarp ismailsarp (6010)