Android 6.0 tuşlar alttaki tuşlar nasıl değiştirilir?

evet geri gitme ana sayfa ve son kullanılan tuşları diyorum rootlu ama nasıl yapacagımj blmym

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Araştırıp Simple Control (Navigation Bar) adında bir uygulama buldum, ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla işini görebilir.

    Simple Control (Navigation Bar): https://play.google.com/store/apps/details?id=ace.jun.simplecontrol&hl=tr

    NOT: Bu tarz uygulamaları Play Store'da "status bar, navigation bar.." gibi kelimeleri aratarak bulabilirsin.

    omercik omercik (9418)