Android 7.0 güncellemesi alan telefonlar nelerdir?

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan telefonlar nelerdir?

Android 7.0 Nougat güncellemesini hangi telefonlar alacak?

Galaxy S7 Edge Anroid 7.0 güncellemesi alacak mı?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android 7.0 güncellemesini yakın zamanda çıkartı.Ancak bazı telefonlar Android 7.0 (Nougat) güncellemesini hâlâ almadılar.

    Android 7.0 güncellemesini alan telefonlar Google ile işbirliği yaparak Android One platformuna dahil olan telefonlar.Bu telefonlar saf android, yani hiçbir şekilde özelleştirilmemiş Android kullandıklarından sürüm güncellemesi çıktığı gibi alma şansları oluyor.Örneğin Samsung Android sürüm güncellemesi çıkarttığında telefonlarına hemen sunamıyor.Bunun sebebi de Samsung, Android işletim sistemini kendi cihazlarında kullandığı teknolojire ayak uydurmak ve kullanıcı performansını iyileştirmek için yaptığı kişiselleştirmeler.Bu kişiselleştirmeler hem zaman aldığından hem de test sürecei gerektirdiğinden güncelleme sonrası aylarca beklemek durumunda kalınabiliyor.

    Android 7.0 Nougat güncellemesi alan telefonlar nelerdir?

    Android 7.0 Nougat işletim sistemini alacak telefonların listesi;

    • Samsung
      • Galaxy S7
      • Galaxy S7 Edge
      • Galaxy Note 5
      • Galaxy S6 Edge Plus
      • Galaxy S6 Edge
      • Galaxy S6
      • Galaxy A (2016) Serisi
    • LG
      • LG G5
      • LG G5 SE
      • LG V10
      • LG G4
    • General Mobile
      • General Mobile 4G
      • General Mobile GM 5 Plus
    • Sony
      • Sony Xperia X Performance
      • Sony Xperia X
      • Xperia Z5 Premium
      • Xperia Z5
      • Xperia Z5 Compact
      • Xperia Z3 Plus
      • Xperia Z3
      • Xperia Z3 Compact
    • Meizu
      • Meizu Mx6
      • Meizu Pro 6
      • Meizu M3 Note
      • Meizu Mx5
      • Meizu Pro 5
      • Meizu Mx4
    • HTC
      • HTC 10
      • HTC One A9
      • HTC One M9
    • Huawei
      • Huawei P9 Plus
      • Huawei P9
      • Huawei P8
      • Huawei Mate 8
      • Huawei Mate S
      • Hauwei Honor 5X
    • Motorola
      • Moto G4 Plus
      • Moto G4
      • Moto Z
      • Moto X Force
      • Moto X Play
      • Moto X Style
    • Lenovo
      • Lenovo K5 Note
      • Lenovo K5
      • Lenovo Vibe C
      • Lenovo Vibe S1
      • Lenovo Vibe P1
      • Lenovo A7010
    • Asus
      • Zenfone 3 Deluxe
      • Zenfone 3 Ultra
      • Zenfone 3
      • Zenfone Max
      • Zenfone 2
    • Xiaomi
      • Mi Mix
      • Mi 5s
      • Mi 5s Plus
      • Mi 5
      • Mi Max
      • Mi Note
      • Mi Note Pro
      • Mi Pad 2
      • Mi 4i
      • Mi 4S
      • Mi 4C
      • Redmi 2 Prime
      • Redmi 3/3S/3A​​​​​​​
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Note 4'ün Note 5'ten altta kalır tarafı nedir :( temmuz 7 yıl önce
    • Modeli :) @temmuz ismailsarp 7 yıl önce
    • listede neden Mi yok? Hiç hoş degil :) hakan 7 yıl önce
    • @hakan hocam Xiaomi telefonların güncelleme konusunda geri kaldıkları söyleniyor. Xiaomi listesi boştu bende eklemedim :) ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp Xiaomi efsanedir asla geri kalmaz. MIUI en iyi android arayüzü. Android 7'ye hızlıca uyarlarlar hakan 7 yıl önce
    • @ismailsarp Mi 5 için 20 ocakta yayınlamışlar hakan 7 yıl önce
    • @hakan hocam demek ki sessiz sedasız hallediyorlar işlerini.Çünkü ilgili kaynaktan açıklama yapılmadığı bilgisi yazılıydı. ismailsarp 7 yıl önce
    • Müjde @hakan Altta mesajıma bak :) temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz evet aldım müjdeyi :) hakan 7 yıl önce
    • @ismailsarp abi birkaç telefon eklemeyi unutmuşsun generak mobile gm serisi :) toprak34 7 yıl önce

    "Ayrıca ilerleyen dönemde Galaxy S5 ve Galaxy Note 4'ün de bu listeye eklenebilmesi mümkün."..

    müş :))

    ShiftDelete.Net bilgisi..

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Samsung Note 7 sorunundan sonra kendini affettirmek için yapabilir bunu :), Ayrıca ekleme için teşekkürler @temmuz ismailsarp 7 yıl önce
    • :) @ismailsarp temmuz 7 yıl önce
    • listeyi güncelledim. ismailsarp 7 yıl önce