Android açılış ekranı değiştirme nasıl yapılır?

Elimde YouTube'dan 13 saniyelik bir intro var, bunu tabletin açılış ekranı yapabilir miyim? Android açılış ekranı değiştirme mümkün mü?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bir zarar gelirmi onun hakkında bir fikrim yok ama youtup da onlarca video var galiba rootlu olması lazım kök dosyalara erişim için

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      Android açılış ekranı değiştirme

      Android cihazları açarken çıkan animasyona boot animation adı verilir. Öyle her önüne gelen videoyu boot animation yapamazsın. Play Store'da Boot Animations for Superuser adlı bir uygulama mevcut, onda bir sürü hazır boot animationlar var. Hatta senin introndan daha iyi bile olabilir. Denemeni tavsiye ederim.

      Elbette sistemde derin değişiklikler yapılacağı için root gereklidir.

      Boot Animations for Superuser: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.apps.boot.animations

      omercik omercik (9418)