Android adobe flash player sorunu

Maçı izlemem için siteyi açınca maçı açmıyo get adobe flash player yazısı çıkıyo basınca yüklenmiyo mobil adobe flash playerı yüklüyorum yinede açmıyo nasıl açabilirim

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android cihazlarda Adobe Flash player desteklenen bir uygulama değil. Bu sebepten her türlü soruna açıktır.

     Android 2.x, 3.x ve Android 4.0.x sürümleri için Flash player'i buradan indirebilirsin: Android için Flash player

    Açılan sayfanın altında Android için flash player'i göreceksin. Telefonun için en uygun sürümü buradan yükleyebilirsin.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ayrıca bazı sitelerde çıkan get adobe, adobeyi, vb programları indir, güncelle gibi linklerde zararlı yazılımlar bulunabilir programları kendi resmi sitelerinden indirmek güncellemek en sağlıklısı.

      mutecessis mutecessis (216)