Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor

Önceden yazmıyordu ama artık şarjı bitse de kendinde kapatıp açsam daima bu şey çıkıyor ve 15-20 dk bekliyorum 3. Parti uygulamalarında sildim ama olmuyor acil lütfen

kullanici541482 kullanici541482 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor sorunu oluşmadan önce yüklediğin programları kaldırdıysan ve hala sorun devam ediyorsa o zaman telefonu fabrika ayarlarına getirmelisin.

    Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor sorununun çözümü için şunu deneyebilirsin:

    Aşağıdaki işlem ile telefonu fabrika ayarlarına döndürmen gerekiyor.

    Bu işlemde telefonun sıfırlanır tüm bilgiler silinir bilgin olsun.

    1. Telefonunun bataryasını çıkart ve telefon kapansın.
    2. Daha sonra bataryayı tak. Açarken Ses açma ve Açma / kapama düğmesine aynı anda bas.
    3. Android Recovery menüsü gelecektir. Burada Wipe Data / Factory reset seçmelisin. Seçme işlemini ses açma / kısma butonları ile yapabilirsin.
    4. Onay için açma kapata tuşuna basmalısın.
    5. Resetleme menüsünde bir sürü No tek bir yes olacak. Bu yes üzerie gelip onay vermelisin.

    Bu işlem sonrasında Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor sorunu çözülecektir.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba Hocam ben sifirladim ilk basta sorun gitti ama gerekli uygulamaları yukledikten sonra yine aynisi oldu ahmetcan32 5 yıl önce
    • @ahmetcan32 demek ki yüklediğin bir yazılım soruna sebep oluyor. Buna sebep olan yazılımı tespit etmelisin. hakan 5 yıl önce