Android başlatılıyor nedir?

Merhaba arkadaşlar tabletini her açtıgımfs android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor diyor

Ayarlardan baktığımda google play hizmetleri optimize edilmiyor diyor

Ne yapmalıyım?

Aldiigmdada böyleydi

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Arkadaşlar çözümü; 3.parti yüklediğiniz apk dosyalarından kullanmadıgınızı kaldırın.

    Mesela luckypatcher böyle hile programlarımı kaldırınca düzeliyor

    :)

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

      Cihazda kurulu bazı uygulamaların, tabletin Android sürümüyle tam olarak uyumlu olmamasından kaynaklı olabilir. Telefonuna yüklediğin 3. parti uygulamaları silerek işe başlayın.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho tesekkurler sildim oldu temmuz2004 6 yıl önce
      • Hangi uygulamaları sildin? Burada belirt, daha sonra yaşayan biri bu konuyu görürse fikir sahibi olur. @temmuz2004 omercik 6 yıl önce

      Aldığındada öyleyse yetkili teknik servisine sormalıydın ve sormalısın.

      Eğer oradan bir çözüm bilgisi gelmezse tabletini önce hard resetlersin (fabrika ayarlarına geri alırsın), eğer yine çözüm olmazsa bu defa yetkili teknik servisten bizzat müdahale edilmesini ve çözüm sağlanmasını istersin.

      temmuz temmuz (12505)