Android başlatılıyor uyarısı nedir?

Tableti her açtığımda "Android başlatılıyor" uyarısı çıkıyor.

Android başlatılıyor nedir?

Android başlatılıyor uyarısının çıkmaması için ne yapabilirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Yüklediğin son uygulamalardan biri buna sebep oluyor olabilir. En son yüklediğin uygulamaları kaldır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    En son hangi programları yükledin ? çünkü başlarken 1/1 Optimize ediliyor diyorda, indirdiğin 1 uygulama buna engel oluyor olabilir...

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Her uygulamayi teker teker kaldirdim olmadi sanırım eposta uyglamadından dolayi :(

      ozgurlol ozgurlol (268)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Gmail'i devre dışı bırakabiliyor olmalısın. Onu devre dışı bırak ve tekrar dene bakalım. omercik 6 yıl önce
      • Olmadi @farurhenho ozgurlol 6 yıl önce
      • Senin tablette başka bir problem var o zaman. Genel bi temizlik amacıyla bi sıfırlasan iyi olacak. Yüklediğin şeylere dikkat et. @fakiradam omercik 6 yıl önce
      • @farurhenho sıfırladım yine de aynı :\ ozgurlol 5 yıl önce
      • Sıfırlamana rağmen düzelmediyse tabletinde başka bir sorun vardır o zaman. Müşteri hizmetlerini baban arasın bi konuşsun @fakiradam omercik 5 yıl önce
      • @farurhenho facebooktan mesaj yolladım Casper turkiyeye ozgurlol 5 yıl önce

      Merhaba,

      Bu hata Android Lolipop sisteminin çalıştıramadığı uygulamalarda çıkardığı bir hatadır.

      Bu hatanın çözümü için iki farklı yol izleyebilirsiniz. Bu yollardan ilki Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor hatası aldığınız uygulamayı cihazınızdan kaldırarak daha sonra Google Play üzerinden onaylanmış uygulamayı indirebilirsiniz.

      Eğer bu yol ile Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor hatasını çözemezseniz telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeniz kesin çözüm olacaktır.

      Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeden önce ilk olarak fotoğraflarınızı, rehberinizi ve diğer içeriklerinizi yedeklemeyi unutmamalısınız.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)