Android Brave tarayıcı Uphold Something went wrong hatası

Android üzerinde Brave tarayıcım Uphold cüzdan ile bağlantısını kesti .Tekrardan uphold hesabına giriş yap dediğimde Uphold Autorize ediyor ama sonra hemen Something went wrong diye hata veriyor. Brave tarayıcıya baktığımda Doğrulanmamış olarak görüyorum. Doğrula dediğimde yine Uphold cüzdanda Something went wrong hatası veriyor.  Integration bölümünden Uphold Brave Rewards bağlantısını kestim ama yine de olmadı sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonda Uphold cüzdanda Uphold Something went wrong hatası alan kişiler çözüm için şunu deneyebilirler:

    90 günde bir Uphold hesabınıza yeniden giriş yapmanız gerekiyor. 90 günde bir cüzdan bağlantısı kesiliyor. Sorunda bu noktada oluşuyor. Her şey düzgün giderken birden Cüzdan Doğrulaması isteniyor ve Uphold uygulaması da size Uphold Something went wrong hatası veriyor.

    Gelelim çözüme:

    1. Telefonda Uphold uygulamasını kaldırın.
    2. Brave tarayıcıya gidin ve Cüzdanı Doğrula seçeneğine dokunun.
    3. Cüzda seçenekleri gelecek: Gemini ve Uphold.
    4. Uphold seçin ve oturumu aç seçeneğine dokunun.
    5. Telefonda Uphold uygulaması olmadığından uphold.com üzerinden cüzdana giriş yapacaksınız.
    6. Karşınıza gelen Uphold.com web sayfasında Authorize yani yetki vermek işlemini gerçekleştirin.
    7. Şimdi Cüzdan bağlantıdı gerçekleşecek ve Cüzdan Doğrulanacaktır.
    8. Android telefona Uphold uygulamasını şimdi yükleyin.

    Ben bu şekilde Uphold Something went wrong çözümünü sağladım. Umarım size de sayfası olur.

    hakan hakan (15424)