Android bütün uygulamaların önbellegini tek bir uygulamayla temizleme?

Herkese Merhaba,

Arkadaslar Baslıkta belirttigim gibi "Bütün Uygulamaların Önbellegini Tek Bir Uygulamayla Temizleme"

Programı varmı Tablet için yani :=)

safadam safadam (-84)
7 yıl önce sordu

  • ama Verilerini degil safadam 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Android 6 yani marshmallow kullanıyorsan tüm uygulamala verilerini silmek için ek bir programa ihtiyacın yok.

Ayarlar > Depolama bölümüne git. Ön belleğe alınan veriler'e dokun. Ön belleğe alınan veriler silinsin mi diye uyarı çıkacak. Buna evet dersen Android uygulama ön belleği temizlenecektir.

Google Play üzerinde Clean Master uygulaması mevcut bir de buna bakabilirsin. Daha eski Android sürümleri için bunu deneyebilirsin.

murat murat (12492)
7 yıl önce cevaplandı

  • Saolda benim tablet 4.1.1 sürümünde :) yinede teşekkürler teşekkürler.. safadam 7 yıl önce
  • Clean Master'i deneyebilirsin @safadam murat 7 yıl önce