Android cep telefonunun wifi webcam olarak kullanma

Android yüklü akıllı telefonu wifi üzerinden webcam olarak bilgisayardan nasıl kullanırım?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DroidCam Wireless Webcam yazılımı

    Android cep telefonunuzu Wifi veya USB üzerinden webcam olarak kullanabilmenizi sağlar.

    Bilgisayarda kullanacağınız program içerisinde kamera için "DroidCam Webcam" mikrofon için "DroidCam Microphone" seçmelisiniz.

    Öncelikle Windows için buradan Linux için buradan yazılım indirmeli ve kurmalısınız.

    Yukarıdaki yazılım DroidCam Webcam sürücülerini içermektedir.

    Windowx XP, Windows Vista, Windows 7 işletim sistemleri uyumludur. 64 bit işletim sisteminde ses ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

    murat murat (12492)