Android cihazlarda 'USB hata ayıklama modu' nasıl açılır?

USB hata ayıklama modu nerede?

USB hata ayıklama modu nasıl açılır?

USB hata ayıklama modu nedir?

USB hata ayıklama nerede?

USB hata ayıklama açma rehberi

USB hata ayıklama modu açma rehberi

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB hata ayıklama modu nedir?

    USB hata ayıklama modu,  Android işletim sistemine sahip cihazlarda genellikle bilgisayardan aktarım yapmak veya geliştiriciler için yazılım kiti (SDK) arasında bağlantı kurmak için kullanılan bir özelliktir.

    USB hata ayıklama modu, Android 4.2 versiyonlarından önce ayarlar menüsü altında bulunabiliyordu. Fakat USB hata ayıklama modu, Android 4.2 sürümü ile beraber geliştici seçeneklerine taşındı. Yani USB hata ayıklama modunu açma işlemi için yapmanız gereken geliştirici seçeneklerini aktif etmek.

    Android cihazlarda 'Geliştirici Seçenekleri' nasıl açılır?

    USB hata ayıklama modu nerede?

    Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB hata ayıklama yolunu izleyerek USB hata ayıklama modu ayarına ulaşabilirsiniz.

    USB hata ayıklama modu nasıl açılır?

     USB hata ayıklama modu açma

    Geliştirici seçeneklerini yukarıda belirtilen Android cihazlarda 'Geliştirici Seçenekleri' nasıl açılır? Sayfasından yararlanarak açtıktan sonra USB hata ayıklama modunu açmak için yapmanız gerekenler oldukça basit.

    Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB hata ayıklama yolunu izleyerek USB hata ayıklama modunu açabilirsiniz.

    Tüm bu adımların ardından USB hata ayıklama modu açma işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)