Android database yedeklerini sildim

Merhaba ben birkaç gün önce samsung a50 telefonda whatsapp yedeklerini yeniden yüklemek için taşırken yanlış yere taşıdığım için geri almaya çalışırken sildim. Mesajların başka bir yedeği de yoktu. Dr. Phone kurtarma program ile denedim ama geri alamadım. Daha doğrusu kurtarma programı silinen hiçbir şeyi göstermedi. Nasıl geri gelir acaba? Daha da önemlisi geri gelir mi?

handful handful (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef geri gelmez. WhatsApp Database yedekleri silindiyse o mesajlar artık kurtarılmaz.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Desenize yandı gülüm keten helva! Elimdeki mis gibi deliller gitti :( handful 4 yıl önce
    • Google Drıve'ı kontrol et, bir ihtimal orada da yedek olabilir. Drive uygulamasını açıp yedeklemeler bölümüne baktığında görürsün, WhatsApp yedek almışsan "905060.. yedeği" gibi görünür. Belki işine yarayan bir tarihin yedeği duruyordur. @handful omercik 4 yıl önce
    • Drive hiçbir zaman diye işaretli. Whatsapp ayarlarda hiçbir drive adresi kayıtlı değil ama yine de ne olur ne olmaz bakayım. Çok teşekkür ederim 😊 @farurhenho handful 4 yıl önce