Android'de 60 FPS video editleyen uygulama var mı?

Androide 60 fps video editleyecek program arıyorum

Birkaç tanesini denedimde hepsi 30 fps kilitliyo videoyu

Telefonun donanımı iyi bu arada

Onerilerinizi bekliyorum

kurtneli kurtneli (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Peki düzenlediğin videonun kendisi normalde 60 FPS mi?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Evet 60 fps videolar çekiyorum ve ya kaydediyorum editi pc den yaptığımda 60 fps oluyo ama androidde yaptığımda 30 fps birkaçtane video edit programı denedimde hepsi 30 fps oluyo varmı onere bileceyin bi android program ? kurtneli 4 yıl önce
    • PowerDirector uygulamasını denedin mi? O 60 FPS dışa aktarım yapabiliyor. @kurtneli omercik 4 yıl önce
    • Denicem şimdiden teşekkürler ;) kurtneli 4 yıl önce
    • İşe yaradı mı denedin mi? @kurtneli omercik 4 yıl önce