android'de atılan formatta veri geri yüklemesi mümkün müdür

iyi geceler uzmanım ekibi.

samsung galaxy s3 mini'ye format atmak durumunda kaldım. sadece daha önce yedeklediğim birkaç fotoğraf kaldı.

sormak istediğim, android işletim sisteminde atılan formattan sonra verileri geri yükleme gibi bir şansım var mıdır? sürümü yanılmıyorsam 4.4.3

şimdiden teşekkür ederim.

sakinimben sakinimben (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 8 Cevap

    Android telefon, Android tablet gibi cihazlarda silinen, yanlışlıkla formatlanan verileri geri getirmek mümkün.

    Tüm bilgilerin geri getirilmesi bazen mümkün olmayabilir. Fakat genelde aşağıda bahsedeceğim program oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

    EaseUS MobiSaver for Android ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Ücretsiz sürüm silinen verileri, mesajlar, kişiler gibi size gösteriyor fakat geri yüklemenize izin vermiyor.

    Eğer tekrardan telefona yüklemek isterseniz EaseUS MobiSaver for Android Pro sürümüne ihtiyacınız var.

    Programın güzel yanı telefonunuzun ya da tabletinizin Root edilmesi gerekmiyor. Ayrıca pek çok programın yapamadığı internal SD yani dahili SD kart üzerinden veri kurtarabiliyor.

    Android silinen verileri kurtarma işleminde benim kullandığım en başarılı program Easeus mobisaver.

    Bu program android'de

    • Android silinen mesajları, sms geri getirme
    • Android silinen fotoğrafları geri getirme
    • Android silinen videoları geri getirme
    • Android silinen kişileri geri getirme
    • Android silinen belgeleri geri getirme
    • Android format sonrası veri kurtarma

    işlemlerinde oldukça başarılı. EaseUS MobiSaver for Android ücretli bir program. Ücretsiz programı silinen verileri gösteriyor fakat geri almak istediğinizde satın almanızı istiyor. Ücreti 39$ civarında.

    EaseUS MobiSaver for Android buradan indirerek silinen verileri kurtarabiliyor mu ( en azından sizin istediklerinizi geri getirebiliyor mu) görebilirsiniz.

    Android cihazlarda silinen verileri geri getirmek için pek çok ücretsiz program denedim. Bazıları telefonun root edilmesini istedi, root işlemini gerçekleştirdim. Bu seferde dahili bellekde kayıtlı verileri geri getiremediler. Harici bir SD bellek kullanıyorsanız ondaki verileri geri getirmek kolay fakat dahili bellekte bulunan ve silinen verileri geri getirme konusunda en başarılı program EaseUS MobiSaver for Android programı.

    alattin alattin (16999)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Ben bu programı aldım ancak bir türlü kullanamadım. Şu şekilde bir uyarı alıyorum: Failed to connect to your device, please reboot your device and try again. Bağlanmam için telefonumda bir ayar mı yapmam gerekiyor. Telefonum samsung note 3 alpergeyik 6 yıl önce
    • @alpergeyik normalde ek bir ayar gerektirmiyor. Bu çözümü yayınlandığımda Samsung Galaxy S3 üzerinde sorunsuz test etmiştim. alattin 6 yıl önce
    • @alattin Merhaba bu ücretli başka türlü olmaz mı acemiasker17 6 yıl önce
    • @acemiasker17 ücretsiz uygulama bulamadığım için bunu paylaştım, bulursam onu da yazarım alattin 6 yıl önce

    anladım. çok teşekkür ederim, uygulamayı kullanıp birkaç gün içinde buraya sonuçlarını yazacağım. iyi geceler.

    sakinimben sakinimben (3)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba telefonun ana servisi karta aktardım dedi rehberimi ama aktarmamış bu program rehberimi geri getiriri mi? Samsng S 4 teşekkürler

      uzunboylucuce uzunboylucuce (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Rehberi geri getirebilir. Getirebilir diyorum çünkü bir garantisi yok. denemenizde fayda var. hakan 8 yıl önce

      Merhaba, bu kurtarma işlemi son veri kaybı için mi geçerlidir acaba ?  Daha evvelki dosyaları kurtarmakta mümkün müdür. Yani cihaz ilk kullanıma başladığından itibaren kaydedilmiş ve kaybedilmiş dosyaları bir kaç kez format atılsa dahi kurtarmak mümkün mudur?

      androidpes androidpes (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Genel olarak tüm kaynblan, silinen verileri geri getirebiliyor. Fakat silinen verinin geri getirilmesi biraz da şans ile alakalı. Üzerine yeni veri yazılmadıysa verileri geri alabilirsiniz. hakan 8 yıl önce

      Merhaba, galaxy ace s5830 cihazıma format atmak zorunda kaldım, içinde önemli mesajlarım vardı, burada verdiğiniz programı yükledim fakat mesajları boş gösteriyor, programın kullanımı hakkında bilmemiz gereken bir detay var mıdır ya da bunun gibi başka bir geri yükleme programı? Yardımınız için teşekkürler.

      ninabse ninabse (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        android format sonrası ücretli programlar nasıl geri yüklenecek tekrarmı satın alacağız

        ugurexe ugurexe (1)
        8 yıl önce cevaplandı

        • Satın aldığınız uygulamalar Google hesabınızla ilişkilidir. Bu nedenle satın alınan Google hesabı ile format sonrasında giriş yaparsanız ücret ödemezsiniz. brsozl 8 yıl önce

        Merhaba,

        google authenticator ile kullandığım hesaplarım vardı. telefonum değiştiğinden diğer telefondan da yedek almadım ve diğer telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Bu telefonu önceki duruma getirebilmek ve bu programı kurtarmak (verileriyle) mümkün mü

        barisdemir barisdemir (1)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Telefonunuzun marka ve modeli nedir? Eğer rootlu ise silinen verileri kurtarmayı deneyebilirsiniz. Yardımcı olurum. @barisdemir omercik 6 yıl önce
        • samsung galaksy j2 root lu değil barisdemir 6 yıl önce
        • Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz memnuniyet duyarım. barisdemir 6 yıl önce
        • Size özelden yazayım. Mesaj kutunuza bakar mısınız? @barisdemir omercik 6 yıl önce
        • İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. Uygulama hizmeti ile mailleşme ve hesap doğrulama için gerekli bilgiler sağlanılarak uygulamanın kilidi devre dışı bırakılarak uygulama tekrar yüklenerek gerekli kod oluşturulup kullanıma devam edilmiştir barisdemir 6 yıl önce

        arkadaşlar iyi günler

        benim eski telefonum note 4 telefon bir anda donmuştu ve mecbur format atmamız gerekti. bu süre zarfında hiçbir yedekleme yapamadım. bütün fotolar videolar bilgiler gitti.bunları geri getirebilirmiyiz proğramla .

        vuri vuri (1)