Android'de belge şifreleme

Merhaba, tabletten belge şifreleyebilime imkanımız var mı? Program olmadan şifreli belgeyi açamıyor Android'deki Adobe uygulaması. Ne yapabilirim?

admin334 admin334 (1)
6 yıl önce sordu

  • Sadece adobe belgeleri için mi geçerli sorun? hakan 6 yıl önce
  • @hakan belgeler için ugrasiyorum ama diger uzantıların nasıl oldugunu da bilsem fena olmaz :) admin334 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Söylemek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Android'de belge şifrelemenin nasıl yapılacağını mı soruyorsunuz yoksa şifreli bir belgenin nasıl açılacağını mı soruyorsunuz?

Vaktiyle Andrognito adlı ücretsiz bir uygulamayı kullanmıştım, hem telefondaki uygulamaları hem de istediğim dosyaları (fotoğraf, video, belge) şifreleyebiliyordum.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Cözmeyi biliyorum hocam ,şifrelemeyi soruyorum admin334 6 yıl önce
  • cevabı güncelledim, tekrar bak @admin334 omercik 6 yıl önce