Android'de çektiğim fotoğrafın elbisesini photoshop ile nasıl değiştiririm?

Android'de  çektiğim fotoğrafın elbisesini photoshop ile nasıl değiştiririm?

Photoshop ile elbise nasıl değiştiririm android .

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun için buradan birinin sana Photoshop anlatması lazım. İstediğin şey "şunu tıkla, bunu aç" şeklinde özetlenebilecek bir şey değil.  Photoshop araçlarına hakim olman gerekir. Youtube de pek çok photoshop dersi bulabilirsin.

    hakan hakan (15424)