Android'de Chrome indirme durdu devam etmiyor

Jurassic world4 indiriyordum 7dk kala durdu devam etmiyor ne yapmaliyim google chrome

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • Android'e dikkat etmemişim. PC için yazdım hakan 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Özellikle büyük boyutlu dosyaları indirirken mutlaka Download Manager yani indirme yöneticisi yazılımlardan faydalan. Bu yazılımlar indirme takıldığında kaldığın yerden devam etmene olanak sağlar.

Android için Advanced Download Manager adında bir indirme yöneticisi var. Böylelikle indirme kesildiğinde tekrar kaldığı yerden devam edebilirsin: Advanced Download Manager indir

Bağlantı sorunu yaşamış ve indirme sonlanmış olabilir. Hatta karşı sunucu, yani indirme yaptığın sunucu sorun yaşıyor olabilir. Önerim indirmeyi iptal et ve indirme yöneticisi ile tekrar indirmeyi dene.

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

    İndirme esnasında chrome'dan çıkarsan böyle sorunlar yaşarsın. Tekrar indireceksin.

    omercik omercik (9418)