Android'de donan oyunları hızlandırma programı var mı?

Pubg indirdim ve donuyor ayrıca diğer bir çok büyük oyunlarda da donuyor oyunlar. İnternetde bir çok hızlandırma uygulamaları var ve bunlar da oyunları hızlandırmıyor ayrıca birçok kişi de virüs diyor bu programları peki siz hangi uygulamaları önerirsiniz.

darkcrak darkcrak (5158)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonlarındaki oyunların donması gayet normal yani eski telefonlardaki oyunların donması gayet normal çünkü bir uygulamayı Xiaomi,Samsung ve Oppo vb. gibi telefonlara oyunları uyumlu hale getiriyorlar yani o telefonlarda o oyunların açılması için yazılımlarını yapıyorlar bu durumda android de oyunların donmasına neden oluyor fakat Apple de bu durum yok çünkü kendi işletim sistemini kullanıyor bu da iyi bir şey düşünün Apple 5s halen daha donmadan çalışıyor fakat Samsung s3 veya S4'ü kullana bilir misiniz donmadan. Artık huawei de apple gibi en son çıkartacağı telefonlarında kendi işletim sistemini ve yazılımını kullanacak bu da huawei açısından bir +.

    Peki bu oyunları donmadan nasıl oynaya bilirim?

    darkcrak darkcrak (5158)