Android'de GIF'li duvar kağıdı RAM ve bataryaya zarar verir mi?

Android gif li duvar kağıdı yaptım (ekrana tam uymadı ) neyse gifli duvar kağıdı ram'e veya pile bi sıkıntı çıkarır mı  ?

Gify uygulamasından gif indirdim

Gif live wallpaper dan her şeyi ayarladım

benjamin benjamin (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonum da pil sorunu yaratır mı?

    Sürekli arka plan da çalışcağı için pilin çabuk bite bilir.

    Peki ram yer mi?

    Arka planda sürekli çalışcağı için telefonunda işlemci ve  RAM kullanımı oluşturacak.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bunu tahmin olarak mı söylüyorsun yoksa tahminen mi [ben de öyle düşündüm ama hiç bir düşük luk kasma meydana gelmedi ( belki ilerki zamanlarda olur orasını bilmem) ] benjamin 4 yıl önce
    • @benjamin tahmin değil telefonunda ila kasma olacak diye bir şey demedim sadece işlemcinden, ram'den ve şarjından yiye bilir dedim darkcrak 4 yıl önce
    • Tmm sağolasın benjamin 4 yıl önce
    • @benjamin sorunun çözüldüyse tik'e bir kez tıklar mısın yani çözüldü olarak işaretler misin darkcrak 4 yıl önce
    • Bastım onun olayı ne benjamin 4 yıl önce
    • Sorunun çözüldüğünde çözüldü olarak işaretleyince, birisi siteye girince ve bu sorunu araştırdığında benim çözümümden yararlanacak yani benimkini okuyacak. Kısacası doğru çözümden yararlanacak @benjamin darkcrak 4 yıl önce
    • Tm eyw benjamin 4 yıl önce

    Veriyor ben kullandım hem ekranı kötü gösteriyor hemde şarjı yarı yarıya indiriyor cokta kastırıyor Önermem

    retrocuyum retrocuyum (7)