Android'de Instagram doğrulama talebi nasıl gönderilir?

Instagram doğrulama talebi Android telefondan nasıl gönderiliyor? Instagram onaylı hesap başvurusu yapacağım bunun için doğrulama talebi göndermek gerekiyormuş bunu Android cihazdan nasıl gönderebiliriz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram doğrulama talebi Android'de nerede?

    Kısa bir süre önce iPhone'lar için gelen instagram doğrulama rozeti başvurusu özelliği Android'e de geldi. Android telefon kullanıyorsanız aşağıda anlattığım şekilde mavi tik için doğrulama talebi gönderebilirsiniz.

    Instagram doğrulama talebi gönderme:

    1. Adım: Intagram'ı açın ve profil ayarlarına girin.

    instagram profil seçenekleri

    2. Adım: Buradan "Doğrulama İste" bölümüne girin.

    instagram doğrulama iste

    3. Adım: Karşınıza doğrulama talebi gönderme sayfası gelecek. Buradan sizden istenen bütün bilgileri doldurun. En sonunda dosya seç bölümüne de kimliğinizin fotoğrafını çekip yükledikten sonra "Gönder" butonuna tıklayın.

    instagram doğrulama talebi android

    Doğrulama talebini gönderdikten sonra Instagram sizin hesabınızı incelemeye alır, eğer kriterleri karşılıyorsanız profilinize bi mavi tik verirler.

    Not: Unutmayın ki her doğrulama talebi gönderene mavi tik verilmiyor. Mavi tiki hangi kullanıcıların alabildiğini Instagram'da mavi tik almak için gereken şartlar nelerdir? linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho ben bunu yapacaktım benden önce yazmıssınız 😊 ozgurlol 5 yıl önce
    • Qumpara diye bir uygulama var, sen onu yaz. Ben yazmayı düşünüyordum ama sana bu görevi verebilirim :) Ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını falan yazabilirsin. @ozgurlol omercik 5 yıl önce