Android'de kendiliğinden oluşan klasörleri tamamen nasıl silebilirim?

Sürekli olarak kendiliğinden oluşan klasöeleri temelli nasıl silebiliriz ?

Mesala music movies dosyaları sürekli oluşuyor. Bunları nasıl engelleyebiliriz ?

O klasörlere ihtiyacım yok.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O klasörlerin sana bir zararı yok.

    Klasör diskte yer kaplamaz.  Bu klasörler Android işletim sistemi tarafından açılır. Windows olsa kayıt defteri ile filan oynarsın ama Android daha kapalı bir sistem. Bunları silemezsin / silsen bile yeniden oluşturulur.

    hakan hakan (15424)