Android de silinen müzikleri kurtarma

Arkadaşlar Selamün Aleyküm geçenlerde müzikleri sildim ama şimdi geri getirmek istiyorum ama yapamıyorum bi kaç program buldum disk drill diye vardı bu telefonu görmüyor bide ease us diye bir şey vardı bu root istiyor android için sağlam bir şey yokmu yardımcı olursanız sevinirim

andromobil andromobil (74)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android silinen müzikleri kurtarmak için güzel uygulamalar var. Fakat bunlar ücretli uygulamalar. Ücretsiz uygulama aradım fakat en azından ben Android için ücretsiz bir silinen verileri kurtarma uygulaması bulamadım.

    Aşağıda en popüler olanları bulabilirsin:

    • EaseUS MobiSaver
    • DroidKit – Android Phone Toolkit
    • Dr. Fone – Data Recovery (Android)
    • Tenorshare UltData for Android

    Bunların ücretsiz sürümleri telefonu taramana izin veriyor Çoğu da kurtarılabilecek dosyaları listeliyor. Kurtarmak istediğinde senden lisans istiyor.  Tamamo Android telefonlarda rootsuz veri kurtarmayı destekliyor.

    alattin alattin (16984)