Android'de "system yanıt vermiyor" hatasını nasıl çözerim

Samsung marka Android telefonumu her açtığımda "system yanı vermiyor" hatası alıyorum, yardımcı olur musunuz?

kullanici437516 kullanici437516 (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önemli fotoğraf, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı yedekleyip telefonu bir defa fabrika ayarlarında döndürün

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Android işletim sisteminde Sistem yanıt vermiyor türü hatalar genelde sonradan yüklenen ve android işletim sistemine entegre olan uygulamalar yüzünden oluşur.

      Önerim yedekleme yaptıktan sonra telefonu sıfırlayın. Daha sonra varsa telefonun güncellemelerini yükleyin. Telefonu sıfırlamak mümkün değilse, hatayı ne zaman almaya başladıysanız o ana yakın uygulamala yüklemelerini kaldırmayı deneyebilirsiniz.  Sorun sisteme entegre çalışan antivirüs, telefon temizleme, sistem bakım uygulamaları gibi bir uygulamadan kaynaklanabilir.

      alattin alattin (16984)