Android'de uygulama nasıl gizlenir?

Daha önceki konuda @farurhenho abi power notifier diye bir uygulama önemişti indirdim gayet güzel ama gözükmemesini istiyorum arkadaşlarıma bi an hava atmak programsız oldugunu inandırmak istiyorum nasıl yapablilirm?//

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Söylediğim programı aradım bulamadım onun için pek birşey diyemiyeceğim ama eğer launcher değiştirmek sıkıntı olmazsa

    Microsoft Launcher

    Bu launcheri yükleyip uygulamalarını programsız bir şekilde gizleye bilirsin ve ana sayfada bulunan dock'u iki kere yukarı çekince gizli uygulamaların gözükür sanırım hava atmak için yeterince güzeli bir çözüm :D

    Microsoft Laucher önerim ama farklı launcherlerde de benzer gizleme özellikleri mevcut ama en güzli Microsoft Launcherde.

    İkinci bir seçenek ise AppLock uygulamasını kullanabilirsin söylediğim launcheri kullanmadan önce kullanmıştım, bu uygulamada uygulama simgesini gizleyip telefon arama tuşlarından erişebiliyorsun.

    musakose musakose (105)