Android Discord'da "Spotify Dinliyor" Nasil Yapilir?

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere androidde "spotify dinliyor"  yapılır onu anlatacağım...

Androidde spotify dinliyor nasil yapilir?

Androidde dinliyor kisimi nasil yapilir?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hic dusundunuz mu Androidde Spotfiy Dinliyor yapabildiginizi?

    Tabii ki hayir :D o halde hemen nasil yapilir ogrenelim.

    • https://discordapp.com/app adresine yani discordun web sitesine giris yapiyoruz,kapatmayin tarayicinizi asagi aliniz.
    • Spotify uygulamasini açin,muziginizi açin
    • Discord android uygulamasini açın ve keyfini çıkarın 😉

    UYARI!: Bazen gozukmeyebilir sayfayi arada bir yenilemeniz gerekiyor,ve websiteyi spotify dinlerken sakın kapatmayiniz...

    SONUÇ; sonuc

    ozgurlol ozgurlol (268)