Android duvar kağıdı atabilir misiniz?

Bu yapraklı duvar kağıdını nerede bulabilirim? Bilenler varsa atabilir misiniz?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Bu olması Lazım...

krsn krsn (233)
6 yıl önce cevaplandı

  • Üstünde yazı olmayan ve hd şekilde atabilirmsniz @krsn ozgurlol 6 yıl önce
  • bulamadım malasef toksa onu atardım... krsn 6 yıl önce

Bunu bilmiyorum ama bundan çok daha güzel Android duvar kağıtlarını bulabilirsin. Google Duvar Kağıtları uygulamasını kullan. Bundan çok daha güzel duvar kağıtları orada var.

Duvar kağıtları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.wallpaper&hl=tr

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    Attığının yazısızı yok, bi farklısı var zaten birbirlerine çok benziyorlar. Bundada yazı var ama, çok farkedilmiyor dikkatli bakmak gerekiyor.

    toprak34 toprak34 (2026)