Android e-posta uygulaması nasıl devre dışı bırakılır?

Bu uygulama ile gmail çakışıyor o yüzden bunu devre dısı bırakmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    O tabletin kendi uygulaması olduğu için devre dışı bırak seçeneği aktif değil.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    Önce bir DURMAYA ZORLA, birde öyle dene bakalım.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sistem uygulamalarını doğrudan kaldıramazsın. E-posta da bir sistem uygulaması bu yüzden devre dışı bırak seçeneği pasif durumda.

      Tableti root etmeden sistem uygulamasını kaldıramazsın.

      hakan hakan (15424)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @hakan mesajınıza root nasil edilir eklermsnz lütfen. ozgurlol 6 yıl önce
      • Her Android cihaz için root işlemleri farklı. İnternette tabletinin marka ve modelini yazıp sonuna "root" ekini koyarak araştırmak gerek. @fakiradam omercik 6 yıl önce