android emülatörlerde oyunlar kasıyor

pubg mobile çok kasıyor pubgnin yayımladığı program tencent gaming buddy üzerinden oynuyorum fakat yine kasıyor ayarlar en düşükte sistemimin çok kötü olduğunu düşünmüyorum

nvidia geforce 310m

intel core i5 M460 2,53 GHZ

ram;6GB

windows 10 PRO

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartı yetersiz görünüyor. Android emulatörlerinden oyun konusunda pek bir şey beklememek lazım bana sorarsan.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • yinede çok kasması saçma geliyor semm65 5 yıl önce

    Sistemin çok kötü değil ama adı üstünde emulatör. PC hem amulatoru çalıştırıyor hem de o esnada oyunu işliyor. Emulatörler zaten kendileri performans olarak iyi değillerdir.  Emulatör ile donanımı gerçek anlamda tam verimiyle kullanamazsın zaten. Bu iş emulatörün dogasında var.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • peki teşekkür ederim semm65 5 yıl önce