Android Emülatörü önerisi

Merhaba,

Windows 10 için android emülatörü arıyorum. Remix OS Player siyah ekranda kalıyor, açılmıyor. Nox kasıyor. Bluestacks'i açarken bilgisayar çok kasıyor, mouse bile takıla takıla ilerliyor. MEmu'da bir şey indiremiyorum. Hangisini önerirsiniz?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim'de kullandığım bir tane program var ben memnunum istersen sen'de kullana bilirsin

    1. BlueStacks kendim'de kullanıyorum dediğim gibi memnunum
    2. BigNox'i de Çinliler yapmış çinliler her konuda iyiler diye biliyorum ama senin kararın ikisinden birini indire bilirsin
    darkcrak darkcrak (5168)