Android En İyi Drift Yarış Oyunları

Android en iyi drift yarış oyunları hangileri?

Android drift yarış oyunu tavsiyesi

Android drift yarış oyunları

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android En İyi Drift Yarış Oyunları

    Lastik yakmayı sevenler için derlediğimiz bu listede Android işletim sisteminin mağazası olan Google Play Store'da bulunan en iyi drift yarış oyunlarını listeledik.

    PC tarafında Need for Speed tarzında oyunlar oynayan oyuncular mobil platformda da aynı deneyimi yaşamak istiyor. Bizde bu listemizde Android markette yer alan en iyi drift oyunularını listeledik.

    1. CarX Drift Racing

    Gerçekci sürüş dinamikleri ve kaliteli grafikleri sayesinde dünyanın en çok indirilen drift yarış oyunu olan CarX Drift RacingAndroid En İyi Drift Oyunları listemizin en iddialı oyunlarından bir tanesi. Son derece gerçekci bir sürüş dinamiklerine sahip olan CarX Drift Racing ile oldukça kaliteli bir drift deneyimi yaşayabilirsiniz.

    CarX Drift Racing

    CarX Drift Racing indirmek için tıklayın

    2. Thumb Drift - Furious Racing

    Tek parmağınız ile kontrol edebileceğiniz Thumb Drift - Furious Racing oyununda drift yaparak boş zamanlarınızda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

    Thumb Drift

    Thumb Drift - Furious Racing tanıtım videosu için tıklayın

    Thumb Drift - Furious Racing indirmek için tıklayın

    3. Just Drift

    Türk oyun firması Ali Can ARITE tarafından yapılmış olan Just Drift yarış oyunu özel modifiye edilmiş araçlar ile drift yaparak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

    Just Drift

    Just Drift indirmek için tıklayın

    4. Drift Zone

    Drift Zone oyununda arabaları dilediğiniz gibi modifiye ederek drift yarışlarına katılabilirsiniz.

    Drift Zone

    Drift Zone indirmek için tıklayın

    brsozl brsozl (1961)