Android gizlenen uygulama nasıl kaldırılır?

Google üzerinden yüklemek istediğim apk dosyası telefonumda yüklü değil ama yüklemeye çalıştığımda "Bu mevcut uygulamaya ait bir güncellemeyi yüklemek istiyor musunuz? Mevcut verileriniz kaybolacaktır. Herhangi bir özel erişim gerektirmez."  uyarısı alıyorum. Telefonu araştırdım bulamadım. Virüs bulaşmış olabilir düşüncesi ile virüs programları ile tarama yaptım. Sorun çıkmadı. Uygulamayı bulamıyorum.

Telefon modeli : Samsung SM-J710FQ

Android sürüm : 8.1.0

Not : Root var.

oguzhan34 oguzhan34 (96)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SD Maid Sistem temizlik uygulamasını kullanarak yüklü uygulamalarda buldum, kaldırdım.

    oguzhan34 oguzhan34 (96)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Güzel bir bilgi sağol hakan 4 yıl önce