Android Google + da sorun

Ben daha önce kardeşimin telefonundan googleye giriş yapmıştım fakat mesela Google +'da hesabım açık etkin hesaptan çık diyorum çıkıyor ama bir daha girdiğimde hesap açık kalıyor.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google hesap olarak telefona tanımlandı ise otomatik olarak giriş gerçekleştirilebilir.Google hesabının telefona giriş yapılması demek gmail,fotoğrağlar,drive gibi birçok google uygulamasına otomatik olarak girişi sağlamak demek.Bu açıdan telefon üzerinden google hesabını kaldırmanız gerekebilir.

    Google hesabı kaldırıldıktan sonra telefon üzerinde Ayalar-->Uygulamalar-->Google+ yolunu izleyerek önbelleği sil işlemi de yapın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)