Android Güncellemesi 7.0 Nougat Hangi Telefonlara Geldi

Ben S7 Edge kullanıyorum.Bana Android 7.0 Nougat geldi fakat sadece S7 kullanan arkadaşıma daha gelmedi.Daha dağıtımda falanmıdır yoksa s7 lere daha gelmiycekmi?

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki konuda Android 7.0 Nougat alacak telefonların listesi bulunmakta.Nougat bildiğim kadarıyla Google telefonlarında ve Samsung un üst seviye bazı telefonlarında kullanılıyor.Ama gelmeyenlere de yakın zamanda gelecektir.

    Android 7.0 güncellemesi alan telefonlar nelerdir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)