Android hızlı resim nasıl çekilir?

Sony Xperia Z5 kullanıyorum ve 2-3 saniyede 10-15 tane çekebilecek kadar hızlı bir şekilde ard arda nasıl resim çekebilim

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Saniyede 5 kare resim.. İmkanı yok. Çok pahalı profesyonel kameralarla (dijital fotoğraf makineleriyle) dahi o hızla, o sıklıkla resim zor çekilebiliyor. Yada belki pek az bazı özel dijital fotoğraf makineleriyle (aksiyon kameraları gibi)..

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Rakam abartı oldu ama seri resim çekme oluyor diye biliyorum. Böyle bsaınca 1-2 saniye bekleyip çekmesi yerine bsatığı gibi çekmesini istiyorum. treajen 5 yıl önce
    • Dahili hafızaya çekmelisin yada hızlı ve kaliteli bir hafıza kartı kullanmalısın. Bir ölçüde faydası olur. Artık ne kadar olursa.. Başkada yapabileceğin herhangi bir şey olmaz @treajen temmuz 5 yıl önce
    • Ama önceleri son haline göre daha hızlıysa ve sonradan hız azaldıysa telefonu sıfırlamayı, fabrika ayarlarına geri almayı düşünebilirsin @treajen temmuz 5 yıl önce