Android için antivirüs, batarya ve bakım uygulaması önerileri

Temizlik olarak: Cleaner Master
Antivirüs olarak: CM Security Master

Ben bunları kullanıyorum. Eskiden batarya uygulaması da kullanırdım, ama artık kullanmıyorum.
Sizin önereceğiniz en iyi, temizlik, batarya, virüs uygulamaları nelerdir?

pilaye pilaye (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben şahsen Android telefonumda ne anivirüs, ne de temizlik uygulaması kullanmıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse telefon bakımı uygulamalarının telefonumda olması ile olmaması arasında hiçbir fark sezmedim. Bu yüzden kullanmıyorum. Ama bu tavsiye etmediğim anlamına da gelmez.

    Eğer illa da kullanmak istersen CCleaner Android uygulamasını da deneyebilirsin.

    CCleaner Androd: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner&hl=tr

    Android için antivirüs tavsiyesi istersen de Malwarebytes derim. Malwarebytes Android uygulaması cihazını korumaya yetecektir.

    Malwarebytes for Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.malwarebytes.antimalware&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Şarjı hızlı göyürecek ve telefonu yoracak kaygısıyla bende hiçbir 3.parti koruyucu kullanmıyorum. Bilinçli bir kullanıcı iseniz ve size gönderilen linklere, mesajlara inanmazsanız muhtemelen bir program kullanmanıza da gerek kalmayacaktır.

      ismailsarp ismailsarp (6010)