Android için çalışan ücretsiz VPN önerisi

Merhaba arkadaşlar, Android telefon için VPN yazılımı önerisine ihtiyacım var. Ücretsiz kullanabileceğim Android telefonda çalışacak VPN öneriniz var mı? Bir kaç tane denedim ama hızlarından memnun kalmadım.  Açıkcası Android telefon için ücretsiz hızlı VPN programı arıyorum.

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android için VPN önerilerimi aşağıda bulabilirsin bunların bazıları ücretli bazıları ücretsiz

    • Supervpn
    • Touch vpn
    • Lightsail
    • Nordvpn
    • Melon vpn
    • Flashvpn
    • Vpnproxy master

    Bunlardan bazıları ücretli bazıları ücretsiz. Ücretli olanlarda mesela 7 gün deneme sürümü oluyor. Bu şekilde kullanabilirsin.

    hakan hakan (15409)