Android için en iyi video düzenleme programları

0

Android'de en iyi video düzenleme programları hangileri? Telefonda küçük çaplı video çalışması yapmak için kullanabileceğim bir video düzenleme programı söyleyebilir misiniz?

farurhenho farurhenho (8803)
9 ay önce sordu

Toplam 1 Cevap


0

Android için en iyi video yapma programları nelerdir?

Android telefonunuzda ve tabletinizde kullanabileceğiniz en iyi video düzenleme programlarını aşağıda bulabilirsiniz. Bunları ben çoğunlukla kullandım ve hepsi de son derece iş görür.

Android için en iyi video yapma programı: KineMaster

Bana göre Android'deki en iyi video düzenleme uygulaması KineMaster. Hem arayüz, hem de çalışma mantığı bakımından Premiere Pro ile çok benzer yapısı olan KineMaster'i bir süre kullandım. Telefonda kullanmak ilk başlarda biraz zor olabiliyor ama sonradan alışacaksınız. Özellikle Android tabletiniz varsa KineMaster çok keyif verecektir.

KineMaster indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexstreaming.app.kinemasterfree

Android için video yapma uygulaması: VideoShow

Android için video düzenleme uygulamaları en başarılılarından birisi de VideoShow. Bu uygulamanın arayüzü çok sade, kolay ve kullanışlı. Böyle olmasını ben çok beğendim. Belki KineMaster kadar profesyonel işler yapılmayabilir ama VideoShow da son derece başarılı bir video yapma programı kesinlikle. Küçük çaplı işler yapıyorsanız Android telefonunuzda ve tabletinizde kullanabilirsiniz.

VideoShow indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xvideostudio.videoeditor

Android için video yapma programı: Adobe Premiere Clip

Adobe Premiere Clip, Windows'ta kullandığımız Premiere Pro'nun mobil versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Kolay ve sade bir arayüze sahip olan Premiere Clip uygulaması bilgisayar sürümü kadar profesyonel değil ama yine de küçük çaplı video çalışmalarında çok işinize yarayacak emin olun.

Adobe Premiere Clip indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.premiereclip

Android için video düzenleme uygulaması: Quik

Quik uygulamasıyla eğlenceli videolar üretebilirsiniz. Aslında uygulamanın kullanım amacı var olan videoları birleştirerek kendi sunduğu temalarla harmanlayıp eğlenceli videolar yapmak. Yani bir başka deyişle instagram'a koymalık videolar yapmak için Quik uygulamasını kullanabilirsiniz :)

Quik indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stupeflix.replay

farurhenho farurhenho (8803)
9 ay önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol