Android için reklam engelleme uygulama

Selamlar,

antivüris uygulaması olarak CM Security uygulamasını kullanıyorum sürekli reklamlar cıkıyor karsıma ve bunun dısında baska yerlerde de cıkıyor.

Reklam engellemek için önerdiğiniz bir android uygulaması var mıdır ?

researcher researcher (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android çekirdeğine yerleşmiş bir virüs olabilir. Çıkan reklamları program ile engellemek ucuz bir çözüm olur.

    Tavsiyem telefonuna uygun temiz bir Rom bulman ve yeniden Rom yüklemen. Öteki türlü sadece çıkan reklamların bir kısmını engellersin ama bulaşan virüs tehlikeli ve bilgi çalan bir cins olabilir.

    Maalesef Android sistemlerde bazı virüsler Android'i otomatik root edip, kendini çekirdeğe yerleştirebiliyor. Böyle olunca antivirüs programları ile temizlenmesi mümkün olmuyor.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • rom yükleme derken ne oluyor ? researcher 6 yıl önce
    • Telefonuna ait orjinal işletim sistemi kurulum dosyası gibi düşünebilirsin. Telefon modeli + rom yazarak internetten bulabilirsin. hakan 6 yıl önce