Android için yazıcı programı önerirmisiniz?

Kullandığım yazıcı sadece otg kablosu destekliyor.

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yazıcının kablosuz çalışma desteği var mı? Eğer yoksa ne telefonda, ne de bilgisayarda kablosuz kullanamazsın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kablosuz yokta otg kablosu ile var. Kablosuz da çıkartıyor ama sayfa üstünde düzenleme yapamıyorum. Daha iyisi varsa sordum öyle @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce
    • Sayfa üzerinde (yazılı bölümde) düzenleme yazıcı programıyla yapılmazki.. Bunun için OCR program ve uygulamaları kullanılır. İstiyorsan OCR linki verebilirim. Yada Play Store'da aratır, bulursun. Ama çıktı biçimleriyle alakalı ise söylediğin şey (yatay, dikey,çıktı alma, sayfa filtreleme vb) ise kablosuz yazıcı programlarıda bunu yapabiliyor. Mesela benim burada paylaştığım.. Yüklersin ve eğer çalışabiliyorsa kablosuz denersin. İstediklerini karşılarsa kullanmaya devam eder, karşılamazsa kaldırırsın @oguzhan34 temmuz 5 yıl önce

    Ben Canon PRINT Inkjet/SELPHY (tıkla) kullanıyorum, çokta memnunum. Süper birşey ama yazıcı marka model desteklerine önce bir bakmak lazım, eğer uyarsa..

    Ben kablosuz kullanıyorum ama kablolu (OTG) kullanımlarında işe yarayıp yaramadığıda denenebilir, eğer yazıcı ile android cihaz arasında kullanılmaya müsait kablo varsa.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kablo özelliği yok uygulamada maalesef :( @temmuz oguzhan34 5 yıl önce
    • O tarafını hiç araştırmamıştım, öyleyse yapabilecek bir şey yok, üzgünüm @oguzhan34 temmuz 5 yıl önce